Apie mus

Internetinė parduotuvė DrabuziuGalerija.lt yra skirta tiems, kurie mėgsta išskirtinius drabužius bei nori atrodyti stilingai ir patogiai kiekviena proga.

Mados įžymybė kartą sakė: „Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmą įspūdį“. Mūsų misija - padėti Jums sudaryti gerą ne tik pirmą įspūdį!

 

Mūsų parduotuvę apibūdinančių žodžių galerija:

- Patogumas – pirkti internetu yra itin patogu, praktiška ir paprasta. Naršydami parduotuvės katalogą internetu net neišeidami iš namų Jūs neskubėdami galėsite išsirinkti drabužius, aptarti juos su šeima ar draugėmis. Nebereikės drabužių matuotis siaurose kabinose – tai galėsite ramiai padaryti savo namuose. Drabužius pristatysime Jums į namus!

- Kokybė – kokybiški drabužiai yra vienas iš svarbiausių mūsų tikslų, todėl atidžiai tikriname prekių kokybę. Visos prekės yra pagamintos Europoje, o tai taip pat yra kokybės ženklas!

- Patrauklios kainos – drabužiai vežami tiesiai iš gamintojų, todėl galime pasiūlyti patrauklias kainas!

- Platus asortimentas – kiekvienas ras sau tinkančių ir patinkančių drabužių bei aksesuarų!

Žavingų pirkinių!

 


www.DrabuziuGalerija.lt

info@drabuziugalerija.lt

tel.: +370 623 61052


Nerijus Jurgelionis,

Individualios veiklos vykdymo pažymos nr. 886732

Pupojų sodų 10-oji g.1,  VilniusSkundą dėl mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/