Prekių pristatymas

 

NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje užsisakius prekių daugiau nei už 59,00 EUR!*

* per Lietuvos paštą arba į OMNIVA paštomatą DrabuziuGalerija.lt Jums siūlo žemiau pateiktus prekių pristatymo būdus. Išsirinkite sau patogiausią!


Dėmesio! Jeigu užsakyme bus prekės su skirtingais pristatymo terminais (pristatymo laikas yra rašomas prie kiekvienos prekės), užsakymą išsiųsime, kai turėsime visas užsakytas prekes. Jeigu sandėlyje esančias prekes norite gauti greičiau, darykite du atskirus užsakymus (viename užsakyme – sandėlyje turimas prekes, kitame – kurių teks palaukti). 1. Pristatymas į OMNIVA paštomatą. Kaina - 2,00 EUR. Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos po užsakymo apmokėjimo. Siuntos atsiėmimas iš siuntų terminalo užtrunka apie 15 sekundžių. Norint atsiimti siuntą, reikia siuntų terminalo ekrane pasirinkti kalbą, iš meniu – „Atsiimti siuntą“ ir įvesti SMS žinute gautą kodą. Įvedus durelių kodą, atsidaro durelės ir siunta – jau Jūsų rankose!


SVARBU !!!! Gavėjui apie į siuntų terminalą atvykusį siuntinį pranešama mobiliuoju telefonu iškart, kai siuntinys įdedamas į siuntų terminalą. Todėl nurodžius klaidingą telefono numerį siunta bus grąžinama mums atgal, o norint ją gauti dar kartą, reikės susimokėti ne tik pakartotinai pristatymo išlaidas bet ir Omniva nustatytą siuntos grąžinimo siuntėjui mokestį (3,00 EUR). Jeigu siuntos pakartotinai nebus norima gauti, iš grąžinamos sumos bus minusuojamas siuntos grąžinimo siuntėjui mokestis.


2. Pristatymas su OMNIVA kurjeriu. Kaina - 3,20 EUR. Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos po užsakymo apmokėjimo. Pristatymas miestuose vyksta tarp 10 - 19 val., rajonuose tarp 10 - 16 val. Jeigu tuo metu esate darbe, nurodykite darbovietės pavadinimą ir adresą laukelyje "Pristatymo adresas".


Gavę siuntinį, būtinai patikrinkite, ar jis nepažeistas!
Pirkėjas pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.
3. Pristatymas per Lietuvos paštą. Kaina - 1,90 EUR. Pristatymo laikas 2-4 darbo dienos po užsakymo apmokėjimo. Siuntas iki 2 kg paštininkai pristato nurodytu adresu. Jei kliento neranda namuose, siuntą reikia atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Galime siųsti ne į namus, o tiesiai į pašto skyrių "Iki pareikalavimo".4. Pristatymas į LP EXPRESS paštomatą. Kaina - 3,00 EUR. Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos po užsakymo apmokėjimo. Siuntos atsiėmimas iš siuntų terminalo užtrunka apie 15 sekundžių. Norint atsiimti siuntą, reikia siuntų terminalo ekrane pasirinkti kalbą, iš meniu – „Atsiimti siuntą“ ir įvesti SMS žinute gautą kodą. Įvedus durelių kodą, atsidaro durelės ir siunta – jau Jūsų rankose!


 SVARBU !!!! Gavėjui apie į siuntų terminalą atvykusį siuntinį pranešama mobiliuoju telefonu iškart, kai siuntinys įdedamas į siuntų terminalą. Todėl nurodžius klaidingą telefono numerį siunta bus grąžinama mums atgal, o norint ją gauti dar kartą, reikės susimokėti ne tik pakartotinai pristatymo išlaidas bet ir LP EXPRESS nustatytą siuntos grąžinimo siuntėjui mokestį (3,00 EUR). Jeigu siuntos pakartotinai nebus norima gauti, iš grąžinamos sumos bus minusuojamas siuntos grąžinimo siuntėjui mokestis.
Į Kuršių Neriją pristatome per Lietuvos paštą. Kaina - 1,90 EUR.


Siunčiame siuntas į užsienį! Siuntimo į ES šalis kaina - 9,90 EUR, į kitas šalis - 13,90 EUR.

Jeigu nerandate savo šalies, dėl pristatymo kainos teirautis el. paštu: info@drabuziugalerija.lt